ANA SAYFA Montaj Referanslarımız Şirketimiz Ürünlerimiz Komponentler Teknik Bilgiler Servis Hizmetleri Kütüphane İletişim
    
|

ANA SAYFA

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   


asansör

Merdiven Asansörleri
 
  Panaromik Asansörler 

  Hidrolik Asansörler 

   


Hayat hepimiz için engellerle doludur. Bu engelleri aşmak bazılarımız için çok zor olsa da  BASANİ  ASANSÖR olarak bu engelleri kaldırmaya yardımcı olmak ana hedeflerimiz arasındadır. 

Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiş ve merdiven asansörlerimiz iç ve dış mekan olmak üzere düz veya döner merdivenlere uygun üretilmiştir.

 


BASANİ ASANSÖR' lerinin teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliğini, transparan estetikle bütünleştiren BASANİ  ASANSÖR, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır. 

 
BASANİ ASANSÖR Hidrolik asansörler konusunda da uzmandır. Tasarım ve Dizayn grubumuzun oluşturduğu hidrolik çözümlerin tesisini başarıyla gerçekleştirirken, Avrupa'nın en kaliteli hidrolik üniteleri olan KLEMANN ve LEISTRITZ markalarını kullanmaktayız

asansör

 

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir. Peki ya asansörden memnun kalmazsanız? 

Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Ki bu, daha büyük bir olasılıktır. 

BASANİ ASANSÖR'lerinin projelendirdiği ve hizmete sunduğu asansörler ise, satış sonrası servis hizmetleriyle, teknolojik ömrü elverdiği müddetçe çalışacaktır. 

asansör

Yürüyen Merdiven
  Asansör Kabinleri

  Yük Asansörleri

 
 
Yürüyen merdivenler, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler. BASANİ ASANSÖR çok geniş model yelpazesiyle modern taşıma sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir.  

BASANİ ASANSÖR, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

  Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz hidrolik ya da makinalı BASANİ ASANSÖRmarka asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.
Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitededir.
 

 

 

 | Memnuniyet Anleti

Firmamızdan

Haberler

WEB SİTEMİZ

GÜNCELLENMİŞTİR
 
ARADIĞINIZ TÜM
 
BİLGİLERİ WEB
 
SİTEMİZDE
 
BULABİLİRSİNİZ.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN

TEŞEKKÜR EDERİZ.

Asansör


 
 
BASANİ ASANSÖR,
 
ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.
 
 
 
Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz hidrolik ya da makinalı BASANİASANSÖR marka asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.
Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitededir.
 
 
Asansörler 
 
 
 
 
 BASANİ
 
ASANSÖR, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır. 
 
 

 

 
 
.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*
uc arti iki kac eder. Rakamla Yaziniz*


.

Sitemizi bugün 12 kullanici ziyaret etmistir.